KONST / Litografier / Färglitografi 13789277
nr 1378 9277
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), blomsterstilleben, 77x58cm, yttermått inklusive ram: 93x73cm. Signerad
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:00:02
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr